Zpět by se nemělo měnit. Druhá Praha
 
 

Praha

Předchozí Zpět Následující

Dolní část holešovického přístavu je v roce 2016 stále nepřístupná. Je nutno obejít ji rovnoběžnou ulicí Varhulíkové, která rovněž nepostrádá zvláštního půvabu. Praha, CZE 15. 1. 2016

Dolní část holešovického přístavu je v roce 2016 stále nepřístupná. Je nutno obejít ji rovnoběžnou ulicí Varhulíkové, která rovněž nepostrádá zvláštního půvabu.Dolní část holešovického přístavu je v roce 2016 stále nepřístupná. Je nutno obejít ji rovnoběžnou ulicí Varhulíkové, která rovněž nepostrádá zvláštního půvabu.Dolní část holešovického přístavu je v roce 2016 stále nepřístupná. Je nutno obejít ji rovnoběžnou ulicí Varhulíkové, která rovněž nepostrádá zvláštního půvabu.Dolní část holešovického přístavu je v roce 2016 stále nepřístupná. Je nutno obejít ji rovnoběžnou ulicí Varhulíkové, která rovněž nepostrádá zvláštního půvabu.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.