Zpět by se nemělo měnit. Druhá Praha
 
 

Praha

Předchozí Zpět Následující

Jediná dosud nepřístupná část vlečky je v roce 2016 v tzv. dolní části holešovického přístavu. Tady vcházely koleje přímo na nábřežní zeď a umožňovlay překládku mezi vagóny a říčními loděmi. Praha, CZE 15. 1. 2016

Jediná dosud nepřístupná část vlečky je v roce 2016 v tzv. dolní části holešovického přístavu. Tady vcházely koleje přímo na nábřežní zeď a umožňovlay překládku mezi vagóny a říčními loděmi.Jediná dosud nepřístupná část vlečky je v roce 2016 v tzv. dolní části holešovického přístavu. Tady vcházely koleje přímo na nábřežní zeď a umožňovlay překládku mezi vagóny a říčními loděmi.Jediná dosud nepřístupná část vlečky je v roce 2016 v tzv. dolní části holešovického přístavu. Tady vcházely koleje přímo na nábřežní zeď a umožňovlay překládku mezi vagóny a říčními loděmi.Jediná dosud nepřístupná část vlečky je v roce 2016 v tzv. dolní části holešovického přístavu. Tady vcházely koleje přímo na nábřežní zeď a umožňovlay překládku mezi vagóny a říčními loděmi.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.