Zpět by se nemělo měnit. Druhá Praha
 
 

Praha

Předchozí Zpět Následující

Úvraťová odobčka do dílčího systému vleček na úzké kose mezi Vltavou a přístavem (kolej vpravo). Každá kolej podcházela Libeňský most v jiné výškové úrovni. Praha, CZE 15. 1. 2016

Úvraťová odobčka do dílčího systému vleček na úzké kose mezi Vltavou a přístavem (kolej vpravo). Každá kolej podcházela Libeňský most v jiné výškové úrovni.Úvraťová odobčka do dílčího systému vleček na úzké kose mezi Vltavou a přístavem (kolej vpravo). Každá kolej podcházela Libeňský most v jiné výškové úrovni.Úvraťová odobčka do dílčího systému vleček na úzké kose mezi Vltavou a přístavem (kolej vpravo). Každá kolej podcházela Libeňský most v jiné výškové úrovni.Úvraťová odobčka do dílčího systému vleček na úzké kose mezi Vltavou a přístavem (kolej vpravo). Každá kolej podcházela Libeňský most v jiné výškové úrovni.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.