Zpět by se nemělo měnit. Druhá Praha
 
 

Praha

Předchozí Zpět Následující

V dolní části přístavu lze pod smutným jeřábem stále nalézt v rozježděném bahně pásy kolejnic, které kdysi propojovaly Holešovice s celým světem. Ne na dlouho, výstavba luxusních bytů brzy dorazí i do míst, kde zatím kotví opuštěné staré lodě. Praha, CZE 15. 1. 2016

V dolní části přístavu lze pod smutným jeřábem stále nalézt v rozježděném bahně pásy kolejnic, které kdysi propojovaly Holešovice s celým světem. Ne na dlouho, výstavba luxusních bytů brzy dorazí i do míst, kde zatím kotví opuštěné staré lodě.V dolní části přístavu lze pod smutným jeřábem stále nalézt v rozježděném bahně pásy kolejnic, které kdysi propojovaly Holešovice s celým světem. Ne na dlouho, výstavba luxusních bytů brzy dorazí i do míst, kde zatím kotví opuštěné staré lodě.V dolní části přístavu lze pod smutným jeřábem stále nalézt v rozježděném bahně pásy kolejnic, které kdysi propojovaly Holešovice s celým světem. Ne na dlouho, výstavba luxusních bytů brzy dorazí i do míst, kde zatím kotví opuštěné staré lodě.V dolní části přístavu lze pod smutným jeřábem stále nalézt v rozježděném bahně pásy kolejnic, které kdysi propojovaly Holešovice s celým světem. Ne na dlouho, výstavba luxusních bytů brzy dorazí i do míst, kde zatím kotví opuštěné staré lodě.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.