Zpět by se nemělo měnit. Druhá Praha
 
 

Praha

Předchozí Zpět Následující

První pokusu o průzkum v září 2006. Zvýšený stav vody nás nepustil moc daleko za portál tunelu, kterým bylo možné procházet jen po úzkých římsách podél zdí. Praha, CZE 30. 9. 2006

První pokusu o průzkum v září 2006. Zvýšený stav vody nás nepustil moc daleko za portál tunelu, kterým bylo možné procházet jen po úzkých římsách podél zdí.První pokusu o průzkum v září 2006. Zvýšený stav vody nás nepustil moc daleko za portál tunelu, kterým bylo možné procházet jen po úzkých římsách podél zdí.První pokusu o průzkum v září 2006. Zvýšený stav vody nás nepustil moc daleko za portál tunelu, kterým bylo možné procházet jen po úzkých římsách podél zdí.První pokusu o průzkum v září 2006. Zvýšený stav vody nás nepustil moc daleko za portál tunelu, kterým bylo možné procházet jen po úzkých římsách podél zdí.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.