Zpět by se nemělo měnit. Druhá Praha
 
 

Praha

Předchozí Zpět Následující

Kolejiště je tvořeno třemi skupinami - jižní, v roce 2014 nevyužívanou, střední mezi obdivuhodnými budovami trojpatrových skladišť a severní, která je využita jako kontejnerový terminál. Praha, CZE 4. 10. 2014

Kolejiště je tvořeno třemi skupinami - jižní, v roce 2014 nevyužívanou, střední mezi obdivuhodnými budovami trojpatrových skladišť a severní, která je využita jako kontejnerový terminál.Kolejiště je tvořeno třemi skupinami - jižní, v roce 2014 nevyužívanou, střední mezi obdivuhodnými budovami trojpatrových skladišť a severní, která je využita jako kontejnerový terminál.Kolejiště je tvořeno třemi skupinami - jižní, v roce 2014 nevyužívanou, střední mezi obdivuhodnými budovami trojpatrových skladišť a severní, která je využita jako kontejnerový terminál.Kolejiště je tvořeno třemi skupinami - jižní, v roce 2014 nevyužívanou, střední mezi obdivuhodnými budovami trojpatrových skladišť a severní, která je využita jako kontejnerový terminál.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.