Zpět by se nemělo měnit. Druhá Praha
 
 

Praha

Předchozí Zpět Následující

Most á celkem 15 oblouků o rozpětí 35,5 m. Po půl století od dokončení je už na něm znát určité opotřebení, železobeton však dál výborně plní svoji funkci. Praha, CZE 22. 6. 2015

Most á celkem 15 oblouků o rozpětí 35,5 m. Po půl století od dokončení je už na něm znát určité opotřebení, železobeton však dál výborně plní svoji funkci.Most á celkem 15 oblouků o rozpětí 35,5 m. Po půl století od dokončení je už na něm znát určité opotřebení, železobeton však dál výborně plní svoji funkci.Most á celkem 15 oblouků o rozpětí 35,5 m. Po půl století od dokončení je už na něm znát určité opotřebení, železobeton však dál výborně plní svoji funkci.Most á celkem 15 oblouků o rozpětí 35,5 m. Po půl století od dokončení je už na něm znát určité opotřebení, železobeton však dál výborně plní svoji funkci.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.